Skip to content

WorkBook Poznaj  Siebie BARDZIEJ

Jeśli dopiero zaczynasz swoją drogę z samodzielną pracą nad swoim rozwojem, pobierz darmowy fragment mojego WORKBOOKA i zobacz jak wiele może CI dać regularna praca z nim.

 
workbook jMj KWIECIEN 2024-2

WorkBook Poznaj  Siebie BARDZIEJ

Moja historia z rozwojem osobistym i poznawaniem siebie bardziej, rozpoczęła się kilka lat temu, po tym gdy wygrałam walkę z nowotworem. Choć zawsze pomagałam ludziom, to wtedy poczułam, że chce wspierać na szeroką skalę, szkolić i motywować do zmian najlepsze.

 
3WORKBOOK JVJ
xr:d:DAGCfaPMH4k:2,j:4820402450860953957,t:24041513

Pomysł na WORKBOOK pojawił się u mnie, gdy sama doświadczyłam mocy regularnej pracy nad sobą.

Widziałam jak wiele daje codzienna uważność na siebie, swoje potrzeby, odczucia. Ta codzienna przestrzeń na analizę swoich zachowań, reakcji. Wtedy poczułam potrzebę stworzenia własnego WORKBOOKA, który będzie bardziej rozbudowany i da Tobie unikalne narzędzia, które są pięknym wstępem do poznawania i rozumienia siebie BARDZIEJ. Kontynuacji tego procesu, który rozpoczniesz samodzielnie możesz doświadczyć w trakcie szkoleń, które prowadzę z zakresu STRUCTOGRAM ®

 

Poznaj WORKBOOK i pozwól sobie POZNAĆ SIEBIE BARDZIEJ

Wyrusz w miesięczną podróż z tym Workbookiem i wypracuj, bezcenny nawyk uważności na siebie, który pomoże ci kreować szczęśliwe i spełnione życie.

TO UNIKALNE NARZĘDZIE, KTÓRE STWORZYŁAM Z MYŚLĄ O TYCH Z WAS, KTÓRZY SĄ GOTOWI NA TO, BY KREOWAĆ SWOJE ŻYCIE Z WCIĄŻ WZRASTAJĄCĄ ZNAJOMOŚCIĄ SAMEGO SIEBIE.

 
WORKBOOK JVJ

WorkBook Poznaj  Siebie BARDZIEJ

premiera już 18.04!!! Przez to, że mam wielu klientów na terenie całej Europy, zdecydowałam się udostępnić mój Workbook na Amazon, byście bez względu na to, gdzie mieszkacie mogli zakupić Workbook i cieszyć się nim w ciagu 24 godzin od zamówienia. poniżej możesz zamówić Workbook na terenie POLSKI, jeśli interesuje Cię zamowienie na terenie innych krajów Europejskich skontaktuj sie ze mną korzystając z zakładki KONTAKT